Ukraine

Коротка довідка

За допомогою цієї програми ви можете генерувати та використовувати свої паролі для Інтернет-сайтів, банківських рахунків тощо Усі згенеровані паролі базуються на:

Ця комбінація разом із вашим головним ключем забезпечує унікальний пароль. Пароль розраховується за допомогою алгоритму SHA-256 і генератора випадкових змін BBS. Для кожного обчисленого пароля ви повинні мати на увазі лише ті поля, які ви використовували наприклад, коли був зареєстрований пароль для сайту. Унікальний пароль, який ви згенерували, завжди однаковий для однакового головного ключа, доменного імені, довжина пароля та ім'я користувача, модифікатор, якщо ви їх використовували. З метою підвищення безпеки пароля створіть власний набір спеціальних символів вставити в паролі та зберегти в "Налаштуваннях setting_2_icon" розділ. Зверніть увагу, що якщо ви зміните цей набір, паролі, визначені раніше, стануть такими неправильно.
Щоб швидко очистити поле головного ключа, натисніть і утримуйте кнопку «Станьмо з Україною Ukraine"

Ви повинні запам'ятати або зберігати головний ключ у безпечному місці та ніколи не використовувати ніде, крім цієї програми.

Важливо

Мінімальна довжина пароля за умовчанням становить 8 (вісім) символів і можна змінити в налаштуваннях setting_2_icon.

Підтримувані мови інтерфейсу:

Умови використання

Авторське право (c) 2022, MikeMarch (Michael March). Всі права захищені.

Ця програма поширюється "як є" без будь-яких гарантій. Використовуючи цю програму, ви погоджуєтесь, що Майкл Марч не є несе відповідальність за будь-які збитки, спричинені цією програмою.

Політика конфіденційності

Жодних особистих даних не збираються, не зберігаються, не передаються чи не надаються третім особам. Жодна інформація не зберігається в додатку. Підключення до Інтернету не потрібне.

Примітки до випуску

Версія:

Ukraine